O nas

Techniką Grzewczą zajmujemy się od ponad 30 lat. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 1989 .

Dziś jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez ojca i syna. Zajmujemy się utrzymaniem ruchu urządzeń cieplnych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznych. Ciągły rozwój firmy pozwolił na poszerzenie swoich usług o wykonywanie kompleksowego wyposażenia budynków w instalacje sanitarne, grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne i technologiczne. Specjalizujemy się w rozwiązaniach wykorzystujących odnawialną energię takich jak kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne i pompy ciepła.

W celu optymalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych Klienta, rozwinęliśmy dział projektowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom klienta.

Dysponujemy zespołem doświadczonych monterów i serwisantów. Posiadamy wymagane kwalifikacje do wykonywania kontroli systemów ogrzewania oraz określenie ich sprawności energetycznej.

Naszym atutem jest zgrany zespół, bogate zaplecze techniczne i „otwarte głowy”, które nie boją się nowych wyzwań Naszym klientom zapewniamy pełna obsługę od fazy projektowej inwestycji poprzez wykonawstwo oraz późniejszą obsługę techniczną i serwisową

 
 
 
 
 
ADRES

ul. Chemików 147

43-150 Bieruń